Ofertă acceptată Cumpărare directă

*CONSUMABILE-Varfuri pipete, albastre, 201-1000 µl, tip Eppendorf, cod C22LD1017

Număr anunț
DA22540879
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
06.03.2019 09:10
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.