Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda / Sonde urinare tip Foley 2 cai, din latex siliconat Ch12, Ch16

Număr anunț
DA22537251
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141210-5 · Catetere cu balon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,40 RON
Valoare atribuită
14,40 RON
Data publicării
05.03.2019 14:03
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,40 RON

din 14,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.