Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vata hidrofila pentru uz medicinal IRIS tip B 200 gr

Număr anunț
DA22537009
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,40 RON
Valoare atribuită
212,40 RON
Data publicării
05.03.2019 13:53
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,40 RON

din 212,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.