Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPEEDEX ACTIVATOR

Număr anunț
DA22528413
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,90 RON
Valoare atribuită
639,90 RON
Data publicării
04.03.2019 16:01
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,90 RON

din 639,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.