Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet Lapte consum ,telemea,branza.smantana

Număr anunț
DA21467500
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RAREȘ (CUI 3860336)
Furnizor / câștigător
MILK SRL (CUI RO14243875)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259 RON
Valoare atribuită
259 RON
Data publicării
15.10.2018 11:30
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259 RON

din 259 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.