- Număr anunț
- DA21460433
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
- Furnizor / câștigător
- FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
- Cod CPV
- 15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297,50 RON
- Valoare atribuită
- 297,50 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:02
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
297,50 RON
din 297,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro