Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furnizare produs analizor de sange
- Număr anunț
- DA21863322
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 15:51
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro