Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Klabax 125mg/5ml x 60ml.(claritromicina)
- Număr anunț
- DA21858139
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,80 RON
- Valoare finală
- 189,80 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:18
- Data finalizării
- 27.11.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.