Ofertă acceptată Cumpărare directă

RIGEVIDON 21+7 X 28 DRAJ. 0,150mg /0,030mg

Număr anunț
DA21855675
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Urlati (CUI 33360502)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,50 RON
Valoare atribuită
172,50 RON
Data publicării
26.11.2018 12:07
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,50 RON

din 172,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.