Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIAZEPAM DESITIN SOL.RECT. 5MG/2.5ML X 5TUBURI ( DIAZEPAMUM)

Număr anunț
DA22542749
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,24 RON
Valoare atribuită
45,24 RON
Data publicării
06.03.2019 10:26
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,24 RON

din 45,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.