Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tobradex 3mg/1mg/ml pic.oft-susp*5ml (COMBINATII (TOBRAMYCINUM +DEXAMETAZONUM))-185224927
- Număr anunț
- DA22531713
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.860,50 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 10:18
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.860,50 RON
din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro