Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat

ALIMENTE

Număr anunț
DA21464925
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
681,75 RON
Valoare atribuită
670,12 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
15.10.2018 10:12
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,12 RON

din 681,75 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 11,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.