Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet lactate

Număr anunț
DA21464738
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170380)
Furnizor / câștigător
ENANIC INTERMED SERV SRL (CUI RO32158760)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643,83 RON
Valoare atribuită
643,83 RON
Data publicării
15.10.2018 10:07
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

643,83 RON

din 643,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.