Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pentru bufetele de protocol
- Număr anunț
- DA21460838
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.501,11 RON
- Valoare atribuită
- 8.501,11 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:19
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.501,11 RON
din 8.501,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro