Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CROISSANT CU CASCAVAL
- Număr anunț
- DA21460141
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
- Furnizor / câștigător
- LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI RO8075238)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364,80 RON
- Valoare atribuită
- 364,80 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:49
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
364,80 RON
din 364,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro