Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse alimentare

Număr anunț
DA21452029
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TIC-PITIC (CUI 29433541)
Furnizor / câștigător
ROMINE COMERT IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 2521595)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,10 RON
Valoare atribuită
372,10 RON
Data publicării
11.10.2018 14:57
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,10 RON

din 372,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.