Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,0% sub estimat
Carne tocata porc
- Număr anunț
- DA22526567
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVAN BIOCARM SRL (CUI RO37833425)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,50 RON
- Valoare atribuită
- 165 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2019 14:27
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165 RON
din 187,50 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 22,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.