Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente si cosumabile electrice,iluminat

Număr anunț
DA21470719
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR DUMITRESTI (CUI 4447363)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150,47 RON
Valoare atribuită
1.150,47 RON
Data publicării
15.10.2018 13:11
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150,47 RON

din 1.150,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.