Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet diverse

Număr anunț
DA21864309
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI RO14402873)
Cod CPV
34965000-9 · Echipament de masurare a distantei (DME) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,09 RON
Valoare atribuită
198,09 RON
Data publicării
26.11.2018 18:08
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 18:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,09 RON

din 198,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.