Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Barbotor oxigen pentru priza DIN
- Număr anunț
- DA21465799
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33186100-8 · Oxigenator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792 RON
- Valoare atribuită
- 792 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:37
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
792 RON
din 792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro