Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trening dama Errea Melissa

Număr anunț
DA21453525
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV CHIMIA RAMNICU VALCEA (CUI 2541223)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
18412100-1 · Treninguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.389,86 RON
Valoare atribuită
2.389,86 RON
Data publicării
12.10.2018 08:41
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.389,86 RON

din 2.389,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.