Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZISTENTE ELECTRICE PENTRU STATIE ASFALT

Număr anunț
DA22379420
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
TEHNIC TOOLS S.R.L. (CUI RO17000781)
Cod CPV
31711131-0 · Rezistente electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
724 RON
Valoare atribuită
724 RON
Data publicării
11.02.2019 12:12
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

724 RON

din 724 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.