Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rechizite birou

Număr anunț
DA21471960
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR (CUI 26684301)
Furnizor / câștigător
PAPER PLACE SRL (CUI RO34477900)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
903,70 RON
Valoare atribuită
903,70 RON
Data publicării
15.10.2018 13:50
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

903,70 RON

din 903,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.