Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAPETARIE BIROTICA

Număr anunț
DA21471137
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.254,04 RON
Valoare atribuită
2.254,04 RON
Data publicării
15.10.2018 13:25
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.254,04 RON

din 2.254,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.