Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner color HP Photosmart Pro B 8350, 344, C9363EE, ORIGINAL

Număr anunț
DA21468695
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298 RON
Valoare atribuită
298 RON
Data publicării
15.10.2018 12:07
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298 RON

din 298 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.