Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 2 cutite si 8 platane pentur perforatorul Novus B2200,
- Număr anunț
- DA21468159
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare atribuită
- 250 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 11:51
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250 RON
din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro