Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAS GIURGIU HARTIE COPIATOR PREMIER, DOSAR ALB CU SINA, REGISTRU A4, MOUSE OPTIC, MARKER PERMANENT,

Număr anunț
DA21467479
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,31 RON
Valoare atribuită
170,31 RON
Data publicării
15.10.2018 11:29
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,31 RON

din 170,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.