Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OFERTA SISTEM ALARMA CF.ANUNT ADV 1051231
- Număr anunț
- DA21865641
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599 RON
- Valoare atribuită
- 1.599 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 08:54
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.599 RON
din 1.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro