Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii topografie si cadastru

Număr anunț
DA21863507
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
HORINCEANU MARICEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32552801)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.998,92 RON
Valoare atribuită
25.998,92 RON
Data publicării
26.11.2018 16:00
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 07:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.998,92 RON

din 25.998,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.