Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare instalatie de gaz

Număr anunț
DA21862624
Autoritate contractantă
Tribunalul Harghita (CUI 4245542)
Furnizor / câștigător
HARGAZ HARGHITA GAZ S.R.L. (CUI 13861940)
Cod CPV
71352000-0 · Servicii de prospectare subterana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,63 RON
Valoare atribuită
475,63 RON
Data publicării
26.11.2018 15:27
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,63 RON

din 475,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.