Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Textmarker, Edding, 345, corp plastic, in culoarea scrierii
- Număr anunț
- DA21458845
- Autoritate contractantă
- Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192123-9 · Carioca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,04 RON
- Valoare atribuită
- 104,04 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:00
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104,04 RON
din 104,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro