Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ansamblu de joaca doua tobogane

Număr anunț
DA21249627
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
ART DECOR SRL (CUI RO14808961)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.380 RON
Valoare finală
11.380 RON
Data publicării
19.09.2018 12:43
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.