Ofertă acceptată Cumpărare directă

TORK REZERVA SAPUN LICHID 1L COD 420501

Număr anunț
DA21452473
Autoritate contractantă
Casa de Cultura Friedrich Schiller (CUI 4992980)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,76 RON
Valoare atribuită
113,76 RON
Data publicării
11.10.2018 19:47
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 18:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,76 RON

din 113,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.