Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Album Romania – Invitatie la Calatorie

Număr anunț
DA21473335
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
NOI MEDIA PRINT S.R.L. (CUI RO10942552)
Cod CPV
22841000-7 · Albume de colectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
15.10.2018 14:36
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.