Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda izolatoare 10m x 18mm, PVC, 0-90gradeC, 40kV/mm, neagra, TRACON FEK10

Număr anunț
DA22540405
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
31651000-4 · Banda izolanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,40 RON
Valoare atribuită
50,40 RON
Data publicării
06.03.2019 08:41
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,40 RON

din 50,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.