Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Legea lui Hooke. Set experimental demonstrativ legea lui Hooke
- Număr anunț
- DA21860411
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- ROVIMED PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO26554603)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 714,29 RON
- Valoare atribuită
- 714,29 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 14:25
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
714,29 RON
din 714,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro