Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geanta Laptop Spacer Dots 15.4" bk spm 7942

Număr anunț
DA21872448
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 22020823)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,62 RON
Valoare atribuită
196,62 RON
Data publicării
27.11.2018 12:12
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,62 RON

din 196,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.