Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti Polirom 2

Număr anunț
DA21466521
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.N.ROMAN CONSTANTA (CUI 4700937)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,29 RON
Valoare atribuită
298,29 RON
Data publicării
15.10.2018 11:01
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,29 RON

din 298,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.