Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare acces și utilizare platforma informatică de management organizațional - Viva

Număr anunț
DA40515497
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit 14 Mai Satu Mare (CUI 4038695)
Furnizor / câștigător
VIVA ASIST S.R.L. (CUI 30276190)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
29.05.2026 10:15
Termen limită
03.06.2026 17:00
Data finalizării
03.06.2026 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.