Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motorina Standard /Motorina Standard Iarna, vrac, din depozite Petrom
- Număr anunț
- DA21466243
- Autoritate contractantă
- Comuna Corund (CUI 4246084)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.470 RON
- Valoare atribuită
- 44.010 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:54
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.010 RON
din 43.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro