Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Apple iPhone Xs, 256GB, 4G, Space Grey
- Număr anunț
- DA22386794
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.042,01 RON
- Valoare atribuită
- 5.042,01 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 10:31
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.042,01 RON
din 5.042,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro