Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21466035
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ASCHIUTA (CUI 17968487)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228,90 RON
- Valoare atribuită
- 228,90 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:45
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228,90 RON
din 228,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro