Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie

Număr anunț
DA21465275
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII "Gelu Romanul" Dabaca, jud. Cluj (CUI 18004552)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,20 RON
Valoare atribuită
323,20 RON
Data publicării
15.10.2018 10:22
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,20 RON

din 323,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.