Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISA EVID SALARII

Număr anunț
DA21464888
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI TARGU JIU (CUI 17185426)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
15.10.2018 10:11
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.