Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAS GIURGIU PRIZA CU PROTECTIE, DOSAR PLASTIC, DOSAR 1/1 ALB INCOPCIAT, AGRAFE 33MM, POST IT 76X76MM

Număr anunț
DA21464636
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,08 RON
Valoare atribuită
44,08 RON
Data publicării
15.10.2018 10:04
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,08 RON

din 44,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.