Ofertă refuzată Cumpărare directă

Oferta servicii de consultanta în domeniul achizitiilor publice pentru proiecte finantate prin PNDL

Număr anunț
DA22526727
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CONS. LOCAL COMUNA BISTRA MARAMURES) (CUI 3695000)
Furnizor / câștigător
RomActiv Business Consulting SRL (CUI RO15203674)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare finală
20.000 RON
Data publicării
04.03.2019 14:33
Data finalizării
06.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.