Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distrugator de documente Shredder Fellowes 99Ci
- Număr anunț
- DA22543633
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI RO27722683)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.097,44 RON
- Valoare atribuită
- 6.097,44 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 11:02
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.097,44 RON
din 6.097,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro