Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie

Număr anunț
DA22543577
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM SINMIHAIU ROMAN (CUI 29144772)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.583,99 RON
Valoare atribuită
8.583,99 RON
Data publicării
06.03.2019 11:00
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.583,99 RON

din 8.583,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.