Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Felicitări cu ocazia Sărbătorilor de Crăciun, Pascale și pentru diverse ocazii
- Număr anunț
- DA21460982
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- PAPER PLACE SRL (CUI RO34477900)
- Cod CPV
- 22320000-9 · Felicitari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.550 RON
- Valoare atribuită
- 11.550 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:26
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.550 RON
din 11.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro