Ofertă acceptată Cumpărare directă

Textmarker 8 culori/set

Număr anunț
DA22543192
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
Furnizor / câștigător
TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78 RON
Valoare atribuită
78 RON
Data publicării
06.03.2019 10:43
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78 RON

din 78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.